Кутии
Кутия Zalman N5 MF 4 x 120mm Fixed RGB
50.00 €
/ 97.79 лв.
Спечели 50 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 19359
Купи на изплащане
| Производител | Zalman |
| Продуктов код | ZM-N5-MF |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отгоре: 3 x 120mm Отпред: 3 x 120mm Отзад: 1 x 120mm Отдолу: 2 x 120mm |
| Включени вентилатори | 4 Fixed RGB |
| Панел | Акрилен прозорец |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x Combo (3.5” or 2.5”) / 4 x 2.5” SSD |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio Headphones HD Audio Mic RGB button |
| Макс. размер охладител | 158 mm |
| Макс. размер видеокарта | 365 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Front : 120 mm / 240 mm / 360 mm Rear : 120 mm |
| Цвят | Черен |
| Тегло (kg) | 3.6 |
| RGB | Да Fixed |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
