Кутии
Кутия Zalman P10 NAMU BLACK Case mATX, Wood, USB-C
62.00 €
/ 121.26 лв.
Спечели 62 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 57170
Купи на изплащане
| Производител | Zalman |
| Продуктов код | P10-NAMU-BLACK |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Rear: 1 x 120 mm Front: 2 x 120 mm Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Bottom: 3 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Front: 2 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 5 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 1 x USB 3.0 1 x USB 3.1 Type-C |
| Макс. размер охладител | 173 mm |
| Макс. размер видеокарта | 340 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | до 240 mm - радиатор |
| Цвят | Черен |
| Размери | 423 x 216 x 422 mm |
| Тегло (kg) | 6.1 kg |
| RGB | Не |
| Други | Wooden elements Premium Tempered Glass Tool-Free Tempered Glass Unrestricted Cooling Potential Easy Accessible I/O Ports Top/Bottom Magnetic Dust Filter 120mm Non-LED Fans GPU Support Bracket Included With Height Adjustment |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
