Кутии
Кутия Zalman P10 White Case mATX
54.00 €
/ 105.61 лв.
Спечели 54 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 53851
Купи на изплащане
| Производител | Zalman |
| Продуктов код | ZM-P10-WH |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Rear: 1 x 120 mm Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Bottom: 3 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 5 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 1 x USB 3.0 1 x USB 3.1 Type-C |
| Макс. размер охладител | 173 mm |
| Макс. размер видеокарта | 384 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 175 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят | Бял |
| Размери | 418 x 216 x 422 mm |
| RGB | Да |
| Други | Panoramic View Seamless Tempered Glasses USB-C Unrestricted Cooling Potential Tool-Free Tempered Glasses Top/Bottom Magnetic Dust Filter Zalman AF120 Annular Fan with Shark Fin Blades Intuitive Cable Management Layout |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
