Кутии
Кутия Zalman P30 AIR White Case mATX
88.00 €
/ 172.11 лв.
Спечели 88 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 51414
Купи на изплащане
| Производител | Zalman |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Rear: 1 x 120 mm / 1 x 140 mm Bottom: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Front: 2 x 120 mm / 2 x 140 mm |
| Включени вентилатори | Front: 2 x 140 mm (ARGB Fan) Rear: 1 x 140 mm (ARGB Fan) |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 5 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 1 x USB 3.0 1 x USB 3.1 Type-C |
| Макс. размер охладител | до 181 mm |
| Макс. размер видеокарта | до 392 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 170mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 140 mm - Отзад 120 mm - Отзад |
| Цвят | Бял |
| Размери | 452(D) x 235(W) x 420(H)mm |
| RGB | Да |
| Други | High-Performance Panels for Optimized Ventilation Premium Tempered Glass Tool-Free Tempered Glass Support for Reverse Layout Motherboard ARGB Controller Included [(3pin, 5V) x 6 Ports] |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
