Кутии
Кутия Zalman P30 White aRGB Case mATX Tempered Glass
НАЙ-ПРОДАВАН
77.00 €
/ 150.60 лв.
Спечели 77 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 43124
Купи на изплащане
| Производител | Zalman |
| Продуктов код | ZM-P30-WHITE |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Отгоре: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Отстрани: 2 x 120 mm Отзад: 1 x 120 mm / 1 x 140 mm Отдолу: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 5 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 1 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.1 Type-C 1 x USB 3.0 HD Audio x 1 |
| Макс. размер охладител | 173 mm |
| Макс. размер видеокарта | 420 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 140 mm - Отзад 120 mm - Отзад |
| Цвят | Бял |
| Размери | 453(D) x 235(W) x 429(H) mm |
| Тегло (kg) | 8 |
| RGB | Да |
| Други | Panoramic view with seamless tempered glasses Modern and clean Asethetic Complete dust protection Easy accessible I/O ports: USB Type-C, Microphone / Headphone, USB 3.0 |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
