Кутии
Кутия Zalman P40 Prism Black Case ATX
72.00 €
/ 140.82 лв.
Спечели 72 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 53850
Купи на изплащане
| Производител | Zalman |
| Продуктов код | ZM-P40-PRISM-BK |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Rear: 1 x 120 mm Bottom: 3 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 2 x USB 3.0 RGB button 1 x USB 3.1 Type-C |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 420 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 150mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 120 mm - Отзад |
| Цвят | Черен |
| Размери | 452 x 235 x 495 mm |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
