Кутии
Кутия Zalman S3
40.00 €
/ 78.23 лв.
Спечели 40 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17897
Купи на изплащане
| Производител | Zalman |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | 7 x 120mm |
| Включени вентилатори | 1 x 120mm |
| Панел | Акрилен прозорец |
| Разширителни слотове | 7 |
| I/O портове | HD Audio Mic ; 2 x USB 2.0; 1 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 156 mm |
| Макс. размер видеокарта | 330 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 180mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 1 x 120mm Отзад: 1 x 120mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 412 x 189 x 451 mm |
| Тегло (kg) | 3.80 kg |
| Други | Филтри за прах |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!