Кутии
Кутия Zalman S4 PLUS
43.00 €
/ 84.10 лв.
Спечели 43 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17875
Купи на изплащане
| Производител | Zalman |
| Продуктов код | S4 Plus |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top : 2 x 120mm |
| Включени вентилатори | Rear : 1 x 120mm RGB |
| Панел | Акрилен прозорец |
| Разширителни слотове | 7 |
| I/O портове | 1 x USB 2.0 |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 315 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 180mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Цвят | Черен |
| Размери | 400 x 206 x 458(H) mm |
| Тегло (kg) | 3.60 kg |
| RGB | Да |
| Други | Watercooling support: 120mm/240mm |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!