Кутии
Кутия Zalman T6 Black
31.00 €
/ 60.63 лв.
Спечели 31 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17074
Купи на изплащане
| Производител | Zalman |
| Продуктов код | ZM-T6 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | 2 x 120mm отпред, 1 x 120mm отстрани |
| Включени вентилатори | 1 x 120mm отзад |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5", 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | 1 х 5,25'' |
| I/O портове | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, HD Audio Headphones, HD Audio Mic |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 280 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 150mm |
| Разположение на захранващ блок | Горе |
| Поддръжка на водно охлаждане | Не |
| Цвят | Черен |
| Размери | 377 x 200 x 430 mm |
| Тегло (kg) | 3.0 |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!