Кутии
Кутия Zalman T8 RGB Mid Tower Black
31.00 €
/ 60.63 лв.
Спечели 31 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 28450
Купи на изплащане
| Производител | Zalman |
| Продуктов код | T8 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред : 2 x 120mm / 2 x 140mm Отзад : 1 x 120mm Отстрани : 1 x 120mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | 1 х 5,25'' |
| I/O портове | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 295 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 140mm |
| Разположение на захранващ блок | Горе |
| Поддръжка на водно охлаждане | до 240 mm - радиатор |
| Цвят | Черен |
| Размери | 394.5 x 200 x 423 mm |
| Тегло (kg) | 2.6 |
| Материали | Steel |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!