Кутии
Кутия Zalman Z10 Plus TG EATX ARGB Case
НАЙ-ПРОДАВАН
102.00 €
/ 199.49 лв.
Спечели 102 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 31966
Купи на изплащане
| Производител | Zalman |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 3 x 120 mm /140 mm Отгоре: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Отзад: 1 x 120 mm Отдолу: 2 x 120 mm Отстрани: 2 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 4 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio Headphones HD Audio Mic RGB button 2 x USB 3.0 RGB Controller |
| Макс. размер охладител | 173 mm |
| Макс. размер видеокарта | 395 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 120mm/ 140mm/ 240mm/ 280mm / 360mm Отгоре: 120mm / 140mm/ 240mm/ 280mm/ 360mm Отзад: 120mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 481 x 220 x 488 mm |
| Тегло (kg) | 8.1 |
| Материали | Plastic, Steel, Tempered Glass |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
