Кутии
Montech кутия Case mATX - X5M (W) - 4 x 120 mm A-RGB, USB-C
51.00 €
/ 99.75 лв.
Спечели 51 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 62637
Купи на изплащане
| Производител | Montech |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | PSU Shroud: 120 mm x 2 Front: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Rear: 120 mm x 1 |
| Включени вентилатори | Rear: 120 mm x 1 4 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 5 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 4 x 2.5" 2 x 3.5'' |
| I/O портове | 1 x USB 2.0 1 x USB 3.1 Type-C RGB button 1 x USB 3.0 HD Audio x 1 |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 405 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 280 mm - Отпред 360 mm - Отпред 360 mm - Отгоре 140 mm - Отпред 140 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отпред 240 mm - Отгоре 120 mm - Отпред 120 mm - Отзад 120 mm - Отгоре |
| Цвят | Бял |
| RGB | Да |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
