Кутии
Thermalright кутия Case mATX - TL-M10 Vision Black - 4 x 120 mm ARGB included, 9.16 inch LCD Display, USB-C
115.00 €
/ 224.92 лв.
Спечели 115 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 65397
Купи на изплащане
| Производител | Thermalright |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | PSU Shroud: 120 mm x 3 Rear: 120 mm x 1 Side: 120 mm x 3 Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 |
| Включени вентилатори | 4 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 5 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 2.5" 2 x 3.5'' |
| I/O портове | HD Audio x 1 1 x USB 3.1 Type-C 2 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 185 mm |
| Макс. размер видеокарта | 360 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 240 mm - Отгоре 360 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад 280 mm - Отгоре |
| Цвят | Черен |
| Размери | 476 x 230 x 450 mm |
| Тегло (kg) | 6.3 kg |
| RGB | Да |
| Други | Extensive Cooling / Fan / Radiator Support High Component Clearance Modern I/O 3-pin / 5V ARGB lighting infrastructure 9.16 inch LCD screen (1920 x 462 resolution) for system monitoring or custom visuals Crystal-Clear Showcase Design |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
