Кутии
Xigmatek кутия Case ATX - Aqua V Arctic (H23A) - 7 ARGB Fans
88.00 €
/ 172.11 лв.
Спечели 88 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 67298
Купи на изплащане
| Производител | XIGMATEK |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Bottom: 120 mm x 3 (Whithout 3.5" HDD) MB: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Rear: 120 mm x 1 |
| Включени вентилатори | 7 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 9 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| I/O портове | HD Audio x 1 1 x USB 3.1 Type-C 2 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 120 mm - Отдолу 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 120 mm - Отзад 360 mm - Отдолу 360 mm - Отстрани 240 mm - Отдолу 280 mm - Отстрани |
| Цвят | Бял |
| Размери | 427 x 285 x 455 mm |
| RGB | Да |
| Други | Chassis With 3 Tempered Glass Panel Superior Airflow and Ventilation Design Easily Mounting Panels |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
