Кутии
Zalman кутия Case ATX - Chronix BLACK V2 - 3 x 120 mm A-RGB, USB-C, Tempered Glass
50.00 €
/ 97.79 лв.
Спечели 50 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 66617
Купи на изплащане
| Производител | Zalman |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Side: 2 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm Bottom: 3 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Rear: 1 x 120 mm (ARGB) 3 Side: 2 x 120 mm (ARGB) |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 2.5" 1 x 3.5'' |
| I/O портове | 1 x USB 2.0 HD Audio x 1 1 x USB 3.0 1 x USB 3.1 Type-C |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 240 mm - Отстрани 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отзад 120 mm - Отгоре 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре |
| Цвят | Черен |
| Размери | 436 x 215 x 487 mm |
| Тегло (kg) | 6.1 kg |
| RGB | Да |
| Други | Optimal Airflow Panoramic View With Seamless Tempered Glass Panels Pre-installed ARGB Infinity Mirror Fans Tool-Free Glass Panels Modern & Sleek Design Mesh Bottom Panels |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
