Кутии
Zalman кутия Case ATX - I3 NEO V2 Black - RGB, Mesh
56.00 €
/ 109.53 лв.
Спечели 56 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 66614
Купи на изплащане
| Производител | Zalman |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 3 x 120 mm / 3 x 140 mm Top: 2 x 120 mm / 2 x 140 mm Bottom: 2 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Rear: 1 x 120 mm (with RGB Effect) 4 Front: 3 x 120 mm (with RGB Effect) |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 3 x 2.5" 2 x 3.5'' |
| I/O портове | 1 x USB 3.1 Type-C 1 x USB 3.0 HD Audio x 1 |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 280 mm - Отпред 280 mm - Отгоре 240 mm - Отпред 240 mm - Отгоре 120 mm - Отпред 120 mm - Отзад 120 mm - Отгоре 360 mm - Отпред 360 mm - Отгоре |
| Цвят | Черен |
| Тегло (kg) | 5.8 kg |
| RGB | Да |
| Други | Hinged glass side panel Pre-installed 4 RGB fans Supports up to 8 fans Magnetic dust filter |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
