Кутии
PCB|Rigs Spectre RTX50
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
2349.00 €
/ 4594.24 лв.
Спечели 2 349 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 53236
Сглобяване при поръчка. Това е примерна оферта — машината ще бъде сглобена след заявка. По желание могат да се направят промени или подобрения. Изображението е илюстративно.
Добави в количката
Бърза поръчка
Добави в любими
Премахни от любими
Това е примерна оферта за конфигурация и ще бъде сглобена при поръчка! По желание на клиента могат да бъдат направени промени или подобрения. Изображението е с илюстративна цел и може да се различава от крайния продукт!
| Производител |
Montech |
| Формат |
ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори |
Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Side: 120 mm x 2 / 140 mm x 2 Bottom: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Rear: 120 mm x 1 |
| Включени вентилатори |
Side: 140 mm x 2 (Reversed ARGB PWM Fans) Rear: 120 mm x 1 (ARGB PWM Fan) |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове |
7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда |
2 x 3.5'' 5 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда |
Не |
| I/O портове |
HD Audio x 1 2 x USB 3.0 RGB button 1 x USB 3.1 Type-C |
| Макс. размер охладител | 175 mm |
| Макс. размер видеокарта | 420 mm |
| Мощност захранващ блок |
Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове |
До 185 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане |
240 mm - Отстрани 140 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят |
Бял |
| Размери | 475 x 300 x 442 mm |
| RGB |
Да |
| Други |
Built with premium 0.8mm thick steel Fan support up to 9 fans (3 Pre-installed) Top Panel – 60% of Mesh area Side Panel – 75% of Mesh area Storage Made Simple: Holds Up to 5 SSDs |
| Гаранция | 24 месеца |
| Производител |
AMD |
| CPU сокет |
AM5 |
| Серия процесори | AMD Ryzen 7 |
| Физически ядра | 8 |
| Логически ядра (Нишки) | 16 |
| Честота (MHz) |
3.8 GHz |
| Честота Turbo Boost (MHz) |
5.5 GHz |
| Технология процесор (Нанометри) | 4 nm |
| Кеш памет (MB) | 32 |
| Поддържана памет |
DDR5 - 5600MHz |
| TDP (W) | 65 W |
| Вградена графика (iGPU) | AMD Radeon Graphics |
| Отключен множител | Да |
| Ширина на данните (битове) | 64 |
| Охладител | Не |
| Поколение процесор |
9-то поколение |
| Тип пакет | Tray |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Asrock |
| CPU сокет |
AM5 |
| Чипсет (MB) | AMD X870 |
| Форм фактор | ATX |
| Поддържани процесори |
Supports AMD Socket AM5 Ryzen™ 9000, 8000 and 7000 Series Processors |
| Поддържана памет |
DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 256 GB |
| Честота памет (MHz) |
до 8000MHz (O.C.) |
| Вградено аудио |
7.1 CH HD Audio with Content Protection (Realtek ALC4082 Audio Codec) |
| Вграден Wi-Fi |
Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth версия |
Bluetooth V5.4 |
| Вграден LAN |
1 x Dragon RTL8125BG 2.5 Gigabit LAN 10/100/1000/2500 Mb/s |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0,1,10 |
| М2 слот |
1 x Blazing M.2 Socket (M2_1, Key M), supports type 2280 PCIe Gen5x4 (128 Gb/s) mode 1 x Hyper M.2 Socket (M2_2, Key M), supports type 2230/2242/2260/2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode 1 x Ultra M.2 Socket (M2_3, Key M), supports type 2280 SATA3 6.0 Gb/s & PCIe Gen3x4 (32 Gb/s) modes |
| Разширителни слотове |
1 x PCIe 5.0 x16 Slot (PCIE1), supports x16 mode 1 x PCIe 4.0 x16 Slot (PCIE2), supports x4 mode 1 x M.2 Socket (Key E), supports type 2230 WiFi/BT PCIe WiFi module Supports AMD CrossFire 15μ Gold Contact in VGA PCIe Slot (PCIE1) |
| Конектор захранване |
1 x 24-pin 2 x 8-pin |
| USB портове |
2 x USB4 Type-C (Rear) 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A (Rear (USB32_3)) 1 x USB 3.2 Gen1 Type-A (Rear (USB32_1)) 1 x USB 3.2 Gen2x2 Type-C (Front) 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A (Rear (USB32_4)) 6 x USB 3.2 Gen1 Type-A (2 Rear (USB32_2 and USB32_5), 4 Front) 8 x USB 2.0 (4 Rear, 4 Front) |
| Заден I/O панел |
2 x Antenna Ports 1 x HDMI Port 1 x Optical SPDIF Out Port 2 x USB4 Type-C Ports (40 Gb/s) 3 x USB 3.2 Gen1 Type-A Ports (USB32_12 are Lightning Gaming Ports.) 2 x USB 3.2 Gen2 Type-A Ports (10 Gb/s) (USB32_34 supports Ultra USB Power.) 4 x USB 2.0 Ports 1 x RJ-45 LAN Port 1 x BIOS Flashback Button 1 x Line Out Jack (Gold Audio Jack) 1 x Microphone Input Jack (Gold Audio Jack) |
| OS |
Support for Windows 10 and 11 64-bit |
| Поколение процесор |
7-мо поколение 8-мо поколение 9-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
XFX |
| Продуктов код | RX-97TQICKW9 |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
| Графичен процесор | RX 9070 XT |
| Архитектура | RDNA4 |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 256 bit |
| Stream процесори | 4096 |
| Скорост на ядрото (MHz) |
Boost Clock: Up to 2970 MHz Game Clock: Up to 2400 MHz |
| Скорост на паметта | 20 Gbps |
| Технология процесор | 5 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 3.5 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL |
DirectX 12.0
OpenGL 4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 2 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 800W |
| Тип карта |
Gaming |
| Размер |
350 x 140 x 67 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
Захранване Super Flower Leadex III Gold 850W ATX 3.1 80 Plus Gold, Fully Modular PSU - SF-850F14GE(WH)
| Производител |
Super Flower |
| Продуктов код | SF-850F14GE(WH) |
| Мощност захранващ блок (W) | 850 |
| Сертификат |
80+ Gold |
| Конектори |
1 x 12+4 Pin PCI-E (PCI-E Gen5 12VHPWR) 1 x 20+4 pin ATX 2 x 4+4 Pin CPU 3 x 6+2 Pin PCI-E 4 x 4 Pin Molex (PeripheralATA) 8 x 15 pin SATA |
| Захранване |
100 - 240 VAC 50/60 Hz |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 87% |
| Вентилатор |
140 mm вентилатор |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Изходна мощност |
DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят |
Бял |
| Размери (mm) | 150 x 150 x 86 mm |
| Дължина PSU (mm) | 150 |
| Гаранция | 84 месеца |
| Производител |
Asrock |
| Продуктов код | CHALLENGER WHITE 360 DIGITAL |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет |
AM4 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер |
120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор |
4 PIN 5V ARGB 9-pin USB 2.0 |
| Скорост на въртене | 0 - 2100 ± 10% RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 62.6 CFM |
| Ниво на шум | 31 dB(A) |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.77 mmH20 |
| Скорост на помпата | 1200 - 3200 ± 10% RPM |
| RGB |
Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | (L)85 x (W)84.1 x (H)53.5 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 450 mm |
| Цвят |
Бял |
| Размери (mm) |
394 x 119.6 x 27 mm - Радиатор |
| Материал |
Мед Алуминий |
| Гаранция | 72 месеца |
| Производител |
AeroCool |
| Продуктов код | ACF3-MR11227.21 |
| Приложение |
Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт |
120 mm |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 500-1800 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 50.2 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.44 mmH2O |
| Ниво на шум | 30.8 dBA |
| Ампераж (A) | 0.3 A |
| Волтаж |
12 V |
| Мощност (W) | 3.96 W |
| Конектор |
4 PIN 3 pin ADD-RGB 5V |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Посока на въртене |
Reverse |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други |
Mesmerizing ARGB Infinity Mirrors Vibrant 16.8 Million Colors Superior Heat Dissipation Ultra-Quiet Performance |
| Производител |
AeroCool |
| Продуктов код | ACF3-MR11227.21 |
| Приложение |
Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт |
120 mm |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 500-1800 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 50.2 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.44 mmH2O |
| Ниво на шум | 30.8 dBA |
| Ампераж (A) | 0.3 A |
| Волтаж |
12 V |
| Мощност (W) | 3.96 W |
| Конектор |
4 PIN 3 pin ADD-RGB 5V |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Посока на въртене |
Reverse |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други |
Mesmerizing ARGB Infinity Mirrors Vibrant 16.8 Million Colors Superior Heat Dissipation Ultra-Quiet Performance |
| Производител |
AeroCool |
| Продуктов код | ACF3-MR11227.21 |
| Приложение |
Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт |
120 mm |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 500-1800 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 50.2 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.44 mmH2O |
| Ниво на шум | 30.8 dBA |
| Ампераж (A) | 0.3 A |
| Волтаж |
12 V |
| Мощност (W) | 3.96 W |
| Конектор |
4 PIN 3 pin ADD-RGB 5V |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Посока на въртене |
Reverse |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други |
Mesmerizing ARGB Infinity Mirrors Vibrant 16.8 Million Colors Superior Heat Dissipation Ultra-Quiet Performance |
| Производител |
Patriot |
| Продуктов код | VP4300L1TBM28H |
| Tип | SSD диск |
| Капацитет | 1TB |
| Интерфейс | PCIe NVMe 4.0 |
| Форм фактор |
M.2 2280 |
| Съвместим с PlayStation 5 | Да |
| Скорост при четене | до 7400MB/s |
| Скорост при запис | до 6400MB/s |
| Тип памет | 3D NAND flash |
| MTBF (часове за функциониране) | SSD Endurance: 800 TB |
| RGB подсветка | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 60 месеца |
| Производител |
Microsoft |
| Език (локализация) |
Английски |
| ОС битове |
64 |
| Лиценз устройства (бр.) | 1 |
| Носител на дистрибутива | OEM |
| Срок на лиценза | Безсрочен |
| Други | Услугата включва инсталация + драйвери |
| Гаранция | 0 месеца |
| Продукт тип |
Windows 11 Professional 64-bit |
| Описание | Стандартно асемблиране до 5 работни дни (без събота, неделя и официални почивни дни) |
| Тип на компютъра | Геймърски |
| CPU сокет | AM5 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 9700X |
| Серия процесори | AMD Ryzen 7 |
| Физически ядра | 8 |
| Логически ядра (Нишки) | 16 |
| Чипсет (MB) | AMD X870 |
| Форм фактор | ATX |
| Охлаждане на процесор | Водно (Water Cooling) |
| Капацитет | 32GB |
| Тип RAM | DDR5 |
| Честота на паметта (MHz) | 6000 |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
| Графичен процесор | RX 9070 XT |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ray Tracing | AMD RT |
| SSD | 1TB M.2 2280 NVMe PCIe Gen 4 |
| Твърд диск (HDD) | Не |
| Захранване | 850W 80 Plus Gold PSU ATX 3.1, PCIe 5.1 |
| Мощност захранващ блок (W) | 850 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| ОС | Windows 11 Pro Trial 30 days free |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
