Кутии
Охладител Gamdias BOREAS E1-410 A-RGB
22.00 €
/ 43.03 лв.
Спечели 22 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 27370
Купи на изплащане
| Производител | Gamdias |
| Продуктов код | GAMDIAS-BOREAS-E1-410 |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | LGA 2066 AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 2011-v3 AM3+ FM2+ LGA 1150 LGA 1155 AM3 FM2 FM1 AM2 AM2+ LGA 1156 LGA 1366 LGA 2011-v0 AM5 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 3 pin ADD-RGB 5V VDG (GigaByte) 4 pin PWM |
| Скорост на въртене | 800 - 2000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 70.2 CFM |
| Ниво на шум | 31 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.7 mmH2O |
| RGB | Addressable RGB |
| Размери (mm) | 120 x 73.8 x 154.5 mm |
| Височина (mm) | 154.5 |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!