Кутии
Охладител Thermalright Royal Pretor 130 Ultra Black CPU Cooler
65.00 €
/ 127.13 лв.
Спечели 65 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 61791
Купи на изплащане
| Производител | Thermalright |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | LGA 2066 AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 2011-v3 LGA 1150 LGA 1155 LGA 2011 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 1750 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 2.87 mm H2O |
| Ниво на шум | 28.3 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.87 mm H2O |
| RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Черен |
| Вид лагер | S-FDB Bearing |
| Други | Addressable RGB Support Full Dark Coating Premium Aluminium Top Cover |
| Размери (mm) | 130 x 112 x H158 mm |
| Материал | Мед Алуминий |
| Височина (mm) | 158 |
| Гаранция | 60 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
