Кутии
Охладител за процесор Arctic Alpine 23 AM4 - ACALP00035A
7.00 €
/ 13.69 лв.
Спечели 7 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 22666
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Продуктов код | ACALP00035A |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | AM4 AM5 |
| Вентилатор размер | 92 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 100-2000 RPM |
| Ниво на шум | 22.5 dBA |
| RGB | Не |
| Цвят | Черно/Бяло |
| Размери (mm) | 121 x 98.6 x 65 mm |
| Височина (mm) | 65 |
| Тегло | 275.5g |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!