Кутии
Охладител за процесор ARCTIC Freezer 36 Black - AOCPU00012A/Bulk
32.00 €
/ 62.59 лв.
Спечели 32 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 62488
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1700 AM5 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 200 - 1,800 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 43.7 - 55 |
| RGB | Не |
| Цвят | Черен |
| Други | MX-6 (0.8 g) Термо паста; 2x P12 PWM PST Вентилатори |
| Размери (mm) | 104 x 126 x 159 mm |
| Материал | Мед Алуминий |
| Височина (mm) | 159 |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!