Кутии
Охладител за процесор Arctic Freezer 36 CO - ACFRE00122A
32.00 €
/ 62.59 лв.
Спечели 32 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 46503
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Продуктов код | ACFRE00122A |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 200-1800 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 112.6 CFM |
| Ниво на шум | 22.5 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.2 mmH2O |
| RGB | Не |
| Цвят | Сребрист |
| Други | High-Class Finish with Aluminium Top Plate Future-Proof Compatibility Improved Fan Mounting LGA1851/LGA1700 Contact Frame |
| Размери (mm) | 104 x 126 x 159 mm |
| Материал | Алуминий |
| Височина (mm) | 159 |
| Тегло | 890 g |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!