Кутии
Охладител за процесор ASUS MAX Gaming LC 360 ARGB LCD White Edition - 90RC01G2-B0EAY0
134.00 €
/ 262.08 лв.
Спечели 134 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 65978
Купи на изплащане
MAX Gaming LC 360 ARGB LCD White Edition е всичко‑в‑едно водно охлаждане за процесор с висока ефективност, ярък 2.4" IPS екран, предварително инсталирани ARGB вентилатори и Aura осветление.
- Мощна помпа, която осигурява стабилна охлаждаща производителност, висок дебит и ниско съпротивление
- 2.4" IPS LCD екран, който поддържа персонализирани анимирани GIF файлове или показва в реално време честота, напрежение, температура или скорост на вентилаторите
- Предварително монтирани ARGB вентилатори с последователно свързване (daisy‑chain), които осигуряват висок въздушен поток и статично налягане при нисък шум
- Интуитивен софтуер с инструменти за управление на съдържанието на LCD екрана
| Производител | ASUS |
| Продуктов код | 90RC01G2-B0EAY0 |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1700 AM5 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 28.8 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 0 - 2500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 70.88 CFM |
| Ниво на шум | 35.5 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 3.55 mmH₂O |
| Скорост на помпата | 2600 - 3400 +/- 10% RPM |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок материал | Меден |
| Цвят | Бял |
| Други | 2.4 |
| Размери (mm) | 394 x 120 x 27 mm |
| Материал | Мед Алуминий |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
