Кутии
Охладител за процесор ASUS ROG RYUJIN III 360 ARGB EXTREME 3.5" LCD Display
364.00 €
/ 711.92 лв.
Спечели 364 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 53392
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| Продуктов код | 90RC0131-M0EAY0 |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | LGA 1151 AM5 LGA 1851 LGA 1700 AM4 LGA 1200 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор | 5V ARGB 4 PIN |
| Скорост на въртене | 0 - 3000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 89.73 CFM |
| Ниво на шум | 36 dBA |
| Скорост на помпата | 5100 RPM +/- 10 |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок материал | Меден |
| Цвят | Черен |
| Други | Диспей: 3.5" Full Color LCD |
| Размери (mm) | 399.5 x 120 x 30 mm Радиатор |
| Материал | Мед Алуминий |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
