Кутии
Охладител за процесор ASUS TUF Gaming LC III 360 ARGB
138.00 €
/ 269.90 лв.
Спечели 138 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 59100
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| Продуктов код | 90RC0191-B0EAY0 |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 650 - 2600 ± 10% RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 90.78 CFM |
| Ниво на шум | 37.6 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 3.82 mmH2O |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 80.9 x 77 x 67.1 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 400 mm |
| Цвят | Черен |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размери (mm) | Radiator: 397 x 120 x 27 mm |
| Материал | Мед Алуминий |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
