Кутии
Охладител за процесор ASUS TUF Gaming LC III 360 ARGB LCD White Edition
182.00 €
/ 355.96 лв.
Спечели 182 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 57968
Купи на изплащане
ASUS TUF Gaming LC III 360 ARGB LCD е мощен воден охладител за процесор, създаден за гейминг системи с висока производителност.
- 2.8" IPS LCD дисплей – показва температура, напрежение, скорост на вентилаторите и позволява персонализирани GIF-ове и видеа.
- Тройни ARGB вентилатори – предварително инсталирани, с високо въздушно налягане и ниски вибрации за ефективно охлаждане и лесен монтаж.
- Ефективна помпа и термопаста – гарантират стабилна работа на процесора дори при натоварване.
- Усилени, оплетени маркучи (400 мм) – за по-добра издръжливост и съвместимост с различни кутии.
- Съвместимост – поддържа Intel LGA 1851/1700/1200 и AMD AM5/AM4 сокети.
- ASUS InfoHub софтуер – за лесно управление на дисплея и визуалните ефекти.
| Производител | ASUS |
| Продуктов код | 90RC01A2-B0EAY0 |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 650 - 2600 ± 10% RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 90.78 CFM |
| Ниво на шум | 37.6 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 3.82 mmH2O |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 80.9 x 77 x 67.1 mm |
| Дължина на тръбите | 400 mm |
| Цвят | Бял |
| Други | Display:2.8 |
| Размери (mm) | 397 x 120 x 27 mm Радиатор |
| Материал | Мед Алуминий |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
