Кутии
Охладител за процесор be quiet! Dark Rock Elite CPU Cooler - BK037
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
124.00 €
/ 242.52 лв.
Спечели 124 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 42954
Купи на изплащане
| Производител | be quiet! |
| Продуктов код | BK037 |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 135 x 135 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 300-2000 RPM |
| Ниво на шум | 25.8 dBA |
| Капацитет на охлаждане | 280 W |
| RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Черен |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Други | Innovative front fan mounting system for maximum usability and RAM compatibility 7 high-performance heat pipes Quiet Mode for virtually inaudible operation and Performance Mode for extraordinary cooling performance via speed switch ARGB LEDs for great visual effects 2 Silent Wings 135mm PWM fans |
| Размери (mm) | 145 x 136 x 168 mm |
| Материал | Алуминий |
| Височина (mm) | 168 |
| Тегло | 1.34 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
