Кутии
Охладител за процесор be quiet! Dark Rock Pro 5 CPU Cooler - BK036
107.00 €
/ 209.27 лв.
Спечели 107 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 42953
Купи на изплащане
| Производител | be quiet! |
| Продуктов код | BK036 |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm 135 x 135 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 300-2000 RPM |
| Ниво на шум | 23.3 dBA |
| Капацитет на охлаждане | 270W |
| RGB | Не |
| Цвят | Черен |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Други | 7 high-performance heat pipes 2 virtually inaudible Silent Wings PWM fans Front fan with funnel-shaped outlet for optimal air distribution A speed switch allows you to switch between Quiet Mode and Performance Mode anytime Height-adjustable front fan and generous heat sink cut-outs for high RAM and VRM cooler compatibility |
| Размери (mm) | 145 x 136 x 168 mm |
| Материал | Алуминий |
| Височина (mm) | 168 |
| Тегло | 1.29 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
