Кутии
Охладител за процесор Cooler Master Master Liquid 240 Core II ARGB
66.00 €
/ 129.08 лв.
Спечели 66 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 60411
Купи на изплащане
| Производител | Cooler Master |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 240 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 650-1750 RPM ± 10% |
| Поток на въздух (CFM) | 71.9 CFM |
| Ниво на шум | 27 dBA |
| Скорост на помпата | 2800 ±10% RPM |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 400 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери (mm) | 277 x 119.2 x 27.2 mm - Радиатор |
| Материал | Мед Алуминий |
| Гаранция | 60 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
