Кутии
Охладител за процесор DeepCool AK400 CPU Cooler
НАЙ-ПРОДАВАН
31.00 €
/ 60.63 лв.
Спечели 31 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 35697
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Продуктов код | R-AK400-BKNNMN-G-1 |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 500-1850 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 66.47 CFM |
| Ниво на шум | 29 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.04 mmH2O |
| Капацитет на охлаждане | 220 W |
| RGB | Не |
| Цвят | Черен |
| Други | Highly compatible CPU cooler featuring a classic four heat pipe tower layout |
| Размери (mm) | 127 x 97 x 155 mm |
| Материал | Алуминий |
| Височина (mm) | 155 |
| Гаранция | 12 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!