Кутии
Охладител за процесор DeepCool AK400 White CPU Cooler
24.00 €
/ 46.94 лв.
Спечели 24 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 35738
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 500-1850 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 66.47 CFM |
| Ниво на шум | 29 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.04 mmAq |
| Капацитет на охлаждане | 220 W |
| RGB | Не |
| Волтаж | 12 V DC |
| Цвят | Бял |
| Информация за вентилатор | Fluid dynamic bearing fan |
| Други | Four direct touch copper heat pipes |
| Размери (mm) | 127 x 97 x 155 mm |
| Материал | Алуминий |
| Височина (mm) | 155 |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!