Кутии
Охладител за процесор DeepCool AK400 Zero Dark CPU Cooler
НАЙ-ПРОДАВАН
30.00 €
/ 58.67 лв.
Спечели 30 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 35735
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 500-1850 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 66.47 CFM |
| Ниво на шум | 29 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.04 mmAq |
| Капацитет на охлаждане | 220 W |
| RGB | Не |
| Цвят | Черен |
| Вид лагер | Fluid Dynamic Bearing |
| Размери (mm) | 127 x 97 x 155 mm |
| Материал | Алуминий |
| Височина (mm) | 155 |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!