Кутии
Охладител за процесор DeepCool AK500 DIGITAL White
42.00 €
/ 82.14 лв.
Спечели 42 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 44252
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Продуктов код | R-AK500-WHADMN-G |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | LGA 2066 AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 2011-v3 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 2011-v0 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 500~1550 RPM±10% |
| Поток на въздух (CFM) | 52.24 CFM |
| Ниво на шум | ≤25.9 dB(A) |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.2 mmAq |
| RGB | Addressable RGB |
| Волтаж | 12 V DC |
| Мощност (W) | 1.44 W |
| Други | PWM Control
RGB LED |
| Размери (mm) | 127 x 92 x 156 mm |
| Материал | Алуминий |
| Височина (mm) | 156 |
| Тегло | 1291 g |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!