Кутии
Охладител за процесор DeepCool AK500S DIGITAL WH ARGB
36.00 €
/ 70.41 лв.
Спечели 36 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 46197
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Продуктов код | R-AK500S-WHADMN-G |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 500~1850 RPM±10% |
| Поток на въздух (CFM) | 68.99 CFM |
| Ниво на шум | 28 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.19 mmAq |
| RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Бял |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Други | PWM Control
RGB LED |
| Размери (mm) | 125 x 96 x 160 mm |
| Материал | Алуминий |
| Височина (mm) | 160 |
| Тегло | 904 g |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!