Кутии
Охладител за процесор DeepCool AK620 Zero Dark Dual-Tower CPU Cooler
НАЙ-ПРОДАВАН
48.00 €
/ 93.88 лв.
Спечели 48 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 37056
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Продуктов код | R-AK620-BKNNMT-G-1 |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | LGA 2066 AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 2011-v3 AM3+ FM2+ LGA 1150 LGA 1155 AM3 FM2 FM1 AM2 AM2+ LGA 1156 LGA 2011-v0 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор | 4 pin PWM |
| Скорост на въртене | 500-1850 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 137.98 CFM |
| Ниво на шум | 28 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.19 mmAq |
| Капацитет на охлаждане | 260 W |
| RGB | Не |
| Цвят | Черен |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размери (mm) | 129 x 138 x 160 mm |
| Материал | Алуминий |
| Височина (mm) | 160 |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!