Кутии
Охладител за процесор DeepCool AN400 BK Low Profile CPU Cooler
47.00 €
/ 91.92 лв.
Спечели 47 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 66888
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 92 x 92 x 15 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 500-2950 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 31.18 CFM |
| Ниво на шум | 23.2 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 4.8 mmAq |
| RGB | Не |
| Цвят | Черен |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размери (mm) | 92 x 92 x 52.5 mm |
| Материал | Мед Алуминий |
| Височина (mm) | 52.5 |
| Тегло | 431.4 g |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!