Кутии
Охладител за процесор DeepCool ASSASSIN IV White CPU Cooler
66.00 €
/ 129.08 лв.
Спечели 66 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 46176
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | LGA 2066 AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 2011-v3 LGA 1150 LGA 1155 LGA 2011 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm 140 x 140 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 500~1700 RPM±10% |
| Поток на въздух (CFM) | 79.1 CFM / 58.06 CFM; 63.76 CFM / 46.75 CFM |
| Ниво на шум | ≤29.3 dB(A) |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.44 mmAq / 2.1 mmAq; 1.58 mmAq / 1.35 mmAq |
| RGB | Не |
| Волтаж | 12 V DC |
| Цвят | Бял |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Мощност (W) | 3.6 W |
| Други | PWM Control |
| Размери (mm) | 144 x 147 x 164 mm |
| Материал | Алуминий |
| Височина (mm) | 164 |
| Тегло | 1575 g |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
