Кутии
Охладител за процесор Endorfy Fera 5 ARGB CPU Air Cooler - EY3A007
34.00 €
/ 66.50 лв.
Спечели 34 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 36995
Купи на изплащане
| Производител | Endorfy |
| Продуктов код | EY3A007 |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | LGA 2066 AM4 LGA 1200 LGA 2011-v3 AM3+ FM2+ FM1 LGA 2011 AM2+ LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 1800 RPM |
| Капацитет на охлаждане | 220 W |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Цвят | Черен |
| Размери (mm) | 155 x 127 x 77 mm |
| Материал | Алуминий |
| Височина (mm) | 155 |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!