Кутии
Охладител за процесор ENDORFY Fortis 5 Black - EY3A013
43.00 €
/ 84.10 лв.
Спечели 43 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 53615
Купи на изплащане
ENDORFY Fortis 5 Black – характеристики:
- Високопроизводително охлаждане на процесора
- Вентилатор Fluctus 140 мм
- Разширен диапазон на скоростта на вентилатора
- Допълнителен полупасивен режим
- Съвместимост с множество сокети
- 6-години гаранция
- Включена термо паста
| Производител | Endorfy |
| Продуктов код | EY3A013 |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | LGA 2066 AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 2011-v3 AM3+ FM2+ LGA 1150 LGA 1155 LGA 775 AM3 FM2 FM1 LGA 2011 AM2 AM2+ LGA 1156 LGA 1366 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 140 x 140 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 250 - 1400 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 25.5 - 62.8 |
| RGB | Не |
| Волтаж | 12 V DC |
| Цвят | Черен |
| Размери (mm) | 159 x 144 x 107 mm |
| Материал | Мед Алуминий |
| Височина (mm) | 159 |
| Тегло | 0.805 kg |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!