Кутии
Охладител за процесор ENDORFY Navis F360 ARGB Black - EY3B006
79.00 €
/ 154.51 лв.
Спечели 79 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 53716
NDORFY Navis F360 ARGB
- All-in-one водно охлаждане
- PWM-Контрол на помпата
- Три Fluctus ARGB Вентилатора
- Разширен диапазон на скоростта на вентилатора
- Устойчива на прегъване гумени тръби
- Съвместимост с най-новите AMD и Intel сокети
- Включена термична паста/смес
| Производител | Endorfy |
| Продуктов код | EY3B006 |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 2011-v3 LGA 1150 LGA 1155 LGA 2011 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 200 - 1,800 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 56.3 |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок материал | Меден |
| Цвят | Черен |
| Други | Pactum PT-3 - термо паста |
| Размери (mm) | 395 x 120 x 28 mm |
| Материал | Мед Алуминий |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
