Кутии
Охладител за процесор ENDORFY Navis F360 Black - EY3B003
69.00 €
/ 134.95 лв.
Спечели 69 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 53724
Купи на изплащане
ENDORFY Navis F360
- All-in-one водно охлаждане
- PWM-Контрол на помпата
- Три Fluctus Вентилатора
- Разширен диапазон на скоростта на вентилатора
- Устойчива на прегъване гумени тръби
- Съвместимост с най-новите AMD и Intel сокети
- Включена термична паста/смес
| Производител | Endorfy |
| Продуктов код | EY3B003 |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 2011-v3 LGA 1150 LGA 1155 LGA 2011 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 200 - 1,800 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 56.3 |
| Скорост на помпата | 1600 - 2600 RPM |
| RGB | Не |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок материал | Меден |
| Цвят | Черен |
| Размери (mm) | 395 x 120 x 28 mm |
| Материал | Мед Алуминий |
| Тегло | 1.430 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
