Кутии
Охладител за процесор ENDORFY Spartan 5 ARGB - EY3A002
17.00 €
/ 33.25 лв.
Спечели 17 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 53607
Купи на изплащане
ENDORFY Spartan 5 ARGB – характеристики:
- Икономично охлаждане на процесора
- Компактен дизайн
- Вграден вентилатор Fluctus ARGB
- Разширен диапазон на скоростта на вентилатора
- Ярко ARGB LED осветление
- Лесен и бърз монтаж
- 6-години гаранция
| Производител | Endorfy |
| Продуктов код | EY3A002 |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 AM3+ FM2+ LGA 1150 LGA 1155 AM3 FM2 FM1 AM2 AM2+ LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 250 - 1500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 45.36 |
| RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Черен |
| Размери (mm) | 146 x 125 x 65 mm |
| Материал | Мед Алуминий |
| Височина (mm) | 146 |
| Тегло | 0.440 kg |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!