Кутии
Охладител за процесор Endorfy Spartan 5 MAX ARGB Air Cooler - EY3A004
22.00 €
/ 43.03 лв.
Спечели 22 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 44706
Купи на изплащане
| Производител | Endorfy |
| Продуктов код | EY3A004 |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 AM3+ FM2+ LGA 1150 LGA 1155 FM1 AM2+ LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Капацитет на охлаждане | 180 W |
| RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Черен |
| Размери (mm) | 146 x 125 x 65 mm |
| Материал | Алуминий |
| Височина (mm) | 146 |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!