Кутии
Охладител за процесор FSP Group NP5 Black - POO0000012
27.00 €
/ 52.81 лв.
Спечели 27 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 52809
Купи на изплащане
| Производител | FSP Group |
| Продуктов код | POO0000012 |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 800 - 1600 RPM ( PWM ) ± 10% |
| Ниво на шум | 28 dBA |
| RGB | Не |
| Волтаж | 12 V DC |
| Цвят | Черен |
| Размери (mm) | 120 x 94 x 151 mm |
| Материал | Мед Алуминий |
| Височина (mm) | 151 |
| Тегло | 0.590 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!