Кутии
Охладител за процесор Gigabyte AORUS WATERFORCE X II 240 Black, LCD Display
212.00 €
/ 414.64 лв.
Спечели 212 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 48080
Купи на изплащане
Fan EZ-Chain Mag включва магнитен блокиращ механизъм заедно с DAISY-CHAIN настройка, позволяваща предаването на мощност и сигнали между вентилаторите, като по този начин спестява значително време за свързване на кабели.
- Вентилатор EZ-Chain Mag- лесен и монтаж вентилатор с магнитен блокиращ механизъм и DAISY-CHAIN.
- LCD Edge View: Кръгъл пълноцветен LCD за възпроизвеждане на видео/поддръжка на персонализиран текст.
- Нов дизайн на лопатките на вентилатора,който увеличава както въздушния поток, така и налягането, като същевременно намалява шума.
- Водният блок и вентилаторът разполагат с градиентно осветление, а ARGB осветлението на вентилатора може да се синхронизира с други AORUS устройства чрез GCC (GIGABYTE Control Center).
- Универсален дизайн за управление на оборотите на вентилатора и помпата, съвместим с всички марки дънни платки.
| Производител | Gigabyte |
| Продуктов код | GP-AORUS WATERFORCE XII 240 |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | TR4 AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 800~2400 RPM +/-10% |
| Поток на въздух (CFM) | 72 CFM |
| Ниво на шум | 12~37.5 dBA |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок материал | Меден |
| Цвят | Черен |
| Други | RGB Fusion ARGB Circular LCD Display |
| Размери (mm) | 277 x 119 x 27mm Радиатор |
| Материал | Алуминий |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
