Кутии
Охладител за процесор Jonsbo CR-1000 EVO, ARGB, White
29.00 €
/ 56.72 лв.
Спечели 29 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 45568
Купи на изплащане
| Производител | Jonsbo |
| Продуктов код | CPJB-034 |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 2300 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 36 |
| Ниво на шум | 32 dBA |
| RGB | Addressable RGB |
| Волтаж | 12 V DC |
| Цвят | Бял |
| Други | ARGB |
| Размери (mm) | 71 x 154 x 120 mm |
| Материал | Алуминий |
| Височина (mm) | 154 |
| Тегло | 0.558 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!