Кутии
Охладител за процесор Jonsbo CR-1200 ARGB
15.00 €
/ 29.34 лв.
Спечели 15 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 18574
Купи на изплащане
| Производител | Jonsbo |
| Продуктов код | CR-1200 |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 AM3+ FM2+ LGA 1150 LGA 1155 LGA 775 AM3 FM2 FM1 AM2 AM2+ LGA 1156 AM5 |
| Вентилатор размер | 92 x 92 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор | 3 PIN |
| Скорост на въртене | 2300 RPM |
| Ниво на шум | 30.5 dBa |
| Капацитет на охлаждане | 95 W |
| RGB | Addressable RGB |
| Волтаж | 12 V DC |
| Цвят | Черен |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Други | ARGB |
| Размери (mm) | 128 x 93 x 67 |
| Височина (mm) | 128 |
| Тегло | 310 g |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!