Кутии
Охладител за процесор Jonsbo CR-1400 EVO White ARGB
24.00 €
/ 46.94 лв.
Спечели 24 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 45544
Купи на изплащане
| Производител | Jonsbo |
| Продуктов код | CPJB-039 |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 92 x 92 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 800 - 2200 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 38.2 |
| Ниво на шум | 33.88 dBA |
| RGB | Addressable RGB |
| Волтаж | 12 V DC |
| Цвят | Бял |
| Размери (mm) | 92 x 130 x 70 mm |
| Материал | Алуминий |
| Височина (mm) | 130 |
| Тегло | 0.341 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!