Кутии
Охладител за процесор Jonsbo CR-3000 ARGB White 2x120mm
58.00 €
/ 113.44 лв.
Спечели 58 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 45546
Купи на изплащане
| Производител | Jonsbo |
| Продуктов код | CPJB-041 |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 600 - 1500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 59.48 |
| Ниво на шум | 32 dBA |
| RGB | Addressable RGB |
| Волтаж | 12 V DC |
| Цвят | Бял |
| Размери (mm) | 132 x 160 x 120 mm |
| Материал | Алуминий |
| Височина (mm) | 160 |
| Тегло | 1061 g |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
