Кутии
Охладител за процесор Kolink Umbra EX180 ARGB White Intel/AMD
28.00 €
/ 54.76 лв.
Спечели 28 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 48205
Купи на изплащане
| Производител | Kolink |
| Продуктов код | PGW-CC-KOL-006 |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 2011-v3 LGA 1150 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 800 - 1800 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 73.6 RPM |
| Ниво на шум | 26 dBA |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Цвят | Бял |
| Размери (mm) | 130 x 157 x 75 mm |
| Материал | Алуминий |
| Височина (mm) | 157 |
| Тегло | 0.5 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!